Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Kim jest Serge Ruffieux?

*Mukhwana blog*

Strona Główna


Zajrzało 384 osób

Księga Gości
Księga Gości 0
Dodaj do Księgi

O mnie
Dodaj do Ulubionych

Archivum

2017
Luty


Przyjaciele
Linki


Bridesmaid Dresses
Mother of the Bride Dresses
Prom Dresses Chicago
Beach Wedding Dresses

Kim jest Serge Ruffieux?

On jest nowym człowiekiem carven jest za, a on wygląda bardzo znajomo, więc kto jest Serge Ruffieux? wykresy Vogue siedem rzeczy wiedzieć.
Szwajcarski urodzenia


Choć nie mówił publicznie o swojej młodości, Ruffieux pochodzi spoza Genewie, urodził się w 1974 roku.


Z siedzibą w Paryżu


Wstąpił Christian Dior pod John Galliano i został mianowany głównym projektantem w 2012 roku pod Raf Simons.


Ma Moda rodowe


Przed jego przybyciu Dior Ruffieux serwowane w dwóch domów mody z zabawy i kobiecością w ich rdzeniu: Moschino i Sonia Rykiel, gdzie pełnił funkcję zmarłego założyciela numer dwa. Być może zainspirowany jego pobytu w tych kolorowych marek, był uznawany za wprowadzenie młodzieńczy entuzjazm do Dior.


Część Dior Duo


Dostał swój pierwszy smak prowadzi znaczącą domu w 2016 roku, kiedy on i kolega Dior projektanta Lucie Meier wspólnie posiadane twórcze wodze kolekcji Dior kobiet po odejściu Raf Simons. Dwójka przedstawione cztery kolekcje razem (dwa couture ośrodek i jeden prêt-à-porter), jako pierwszy duet w historii wziąć nie ładunek przed dom zabytkowy zaciągnął swoją pierwszą kobietą dyrektorem artystycznym, Maria Grazia Chiuri.


Koniec Ery (szczegóły)


Gdy Grazia Chiuri przybył, dwójka zaczęła być związana z wolnych (a także jeszcze-nie-wolne) stanowisk w innym miejscu, szeptem, że w przypadku Ruffieux za doszła obecnie do skutku. Meier był również łączony z transferem do carven, chociaż młyn plotka teraz woli sugestię nią i męża Łukasza Meier biorąc ster na Jil Sander. Do tej pory, następny ruch Meier nie został ogłoszony.


Nowy początek


Ruffieux został mianowany nowym dyrektorem kreatywnym carven wcześniej w tym miesiącu, i oczekuje na rozpoczynający się nowy rozdział w historii marki: "Jestem zachwycony, aby objąć moją nową rolę twórczą w carven, czując prawdziwe powinowactwo do Madame carven i jej wizja mody, "powiedział po ogłoszeniu.


Pierwsze spojrzenie na Jego carven


Ruffieux wyda swoją nową wizję carven wybiegu podczas swojej pierwszej wystawie na etykiecie na wiosnę / lato 2018 podczas Paryskiego Tygodnia Mody w październiku.


Głosuj (0)

mukhwana 08:30:38 5/02/2017 [Powrót] Komentuj